3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Vodovodní baterie.

HANSAGROHEHANSGROHE
Bateriebateriebaterie

Útulný domov často dělají i opravdové drobnosti. A správný výběr vodovodní baterie je přesně takovou zdánlivou drobností, která však má na ráz a vzhled každého interiéru určitě nemalý vliv. A pořídit je můžete jednak jako jednotlivé kusy, které doplní či inovují Váš stávající interiér, tak i jako celou kompletní sadu jednotlivých specializovaných typů vodovodních baterií.

Možnost tímto způsobem vhodně sladit celý interiér tak jistě oceníte při budování nových interiérů i při rekonstrukci, s jejichž realizací Vám ochotně pomůže právě naše firma 3D Návrhy s.r.o.

Pracujeme především s produkty těchto výrobců: Hansa, Grohe, Hansgrohe, jež samozřejmě najdete v obchodech. My se vám ovšem pokusíme nabídnout veškerý servis související s výběrem vhodných vodovodních baterií i dalších doplňků. Výběr vhodné vodovodní baterie, ať už sháníte kuchyňskou či dřezovou baterii, vanovou baterii, termostatickou baterii, sprchový program či třeba kombinaci těchto typů, je vždy důležitým krokem a nemalou investicí.

Proto se Vám během celého procesu výběru vždy budeme snažit nabídnout maximální možný servis poskytovaný ochotným a proškoleným personálem. A to samé platí i o instalaci Vámi vybraných produktů. Víme totiž, že jedině spokojení zákazníci se k nám budou vracet, a to nejen při nákupu vodovodních baterií, ale třeba i při realizaci náročnějších projektů. A to je naším cílem.