3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Obklady a dlažby do koupelny.

Hledáte inspiraci pro Vaši koupelnu? V prodejnách koupelnového vybavení si můžete vybrat z opravdu široké nabídky koupelnových obkladů a dlažeb nejrůznějších úrovní kvality, barev i velikostí. A my Vám k nim poskytneme kompletní servis spojený s realizací nových obkladů či dlažeb.

Při rozhodování Vám jistě pomůže i grafická 3D vizualizace, v níž Vám v počítačovém návrhu umístíme vybraný obklad či dlažbu do plánovaných prostor tak, aby bylo možné co nejvíce ilustrovat jejich budoucí podobu.
Abychom mohli uspokojit vkus i zcela originální požadavky každého potenciálního zákazníka, spolupracujeme s naprostou většinou výrobců a dodavatelů obkladů a dlažeb do koupelen, jež působí na českém trhu.

Zaměřujeme se tedy především na produkty firem RAKO, PARADYZ, a řady dalších, jež naleznete v obchodech koupelnového vybavení.

Obklady a dlažby do koupelen od těchto výrobců nesou obvykle nejen punc kvalitních produktů, především ale společně nabízejí nabídku představující desítky druhů obkladových materiálů.
Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. A protože víme, že při pořízení obkladu či dlažby do koupelny se jedná o investici, jež by měla sloužit klidně i desítky let, určitě se nevyplatí pospíchat ani šetřit. Naše služby jsou proto nastaveny přesně tak, aby Vám pomohli nejen se zorientovat v nepřeberné škále vzorů, barev, velikostí i materiálů, jež jsou v naší nabídce obkladů a dlažeb, především ale, aby samotná realizace obkladu či dlažby byla provedena opravdu kvalitně a precizně podle požadavku zákazníka. Jedině tak totiž budete mít jistotu, že jste zvolili nejen správnou dlažbu, ale vybrali správně i jejího realizátora.


Další služby: Návrhy a realizace interieru v regionu Plzeň, Praha, Rekonstrukce bytu