3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Dodavatelé.

Obklady a dlažby do koupelny - Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. A protože víme, že při pořízení obkladu či dlažby do koupelny se jedná o investici, jež by měla sloužit klidně i desítky let, určitě se nevyplatí pospíchat ani šetřit.

Vodovodní baterie - Útulný domov často dělají i opravdové drobnosti. A správný výběr vodovodní baterie je přesně takovou zdánlivou drobností, která však má na ráz a vzhled každého interiéru určitě nemalý vliv.

Vany a vanové zástěny - Útulná a příjemná koupelna je jedním ze základních kamenů spokojeného bydlení. A vhodně vybraná a umístěná vana je bez nejmenších pochyb stěžejní při vybudování takové koupelny. Klíčové je především zvolit si vanu odpovídající velikostí, tvarem i umístěním nejen Vašim potřebám, ale také individuálním možnostem Vaší koupelny čí bytu.

Sanitární keramika - Vhodně zvolená sanitární keramika je, vedle vany či sprchového koutu, bez nejmenších pochyb zcela klíčovou součástí každé koupelny.

Hydromasážní vany a boxy - S hydromasážními vanami či boxy, jež najdete v obchodech koupelnového vybavení, máte možnost užít si luxus, jež tyto moderní regenerační nástroje nabízejí, přímo u vás doma.

Sprchové kouty - Užijte si pohodlí, které nabízí sprchový kout. V nabídce obchodů koupelnového vybavení najdete těchto stále oblíbenějších součástí každé koupelny celou řadu.

Koupelnový nábytek - V nabídce obchodů koupelnovéo vybavení si můžete vybrat koupelnový nábytek, jež odpovídá Vašemu vkusu a zároveň vhodně doplní ostatní součásti koupelny, které již máte instalované či je teprve plánujete pořídit.

Trubkové radiátory - Pokud jste se tedy rozhodli doplnit svou koupelnu či jinou místnost o trubkový radiátor, určitě jste na správném místě.

Madla a Sedatka - Pokud chcete opravdu komplexně vybavit koupelnu tak, aby mohla případně sloužit všem členům domácnosti, možná se rozhodnete i pro pořízení madla či sedátka do koupelny nebo na toaletu.

Odkazy - na dodavatele spoelčnosti

navrhy3d.blog.cz - blog kde najdete užitečné rady a tipy.


Další služby: Rekonstrukce bytu