3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Bytový architekt

Bytový design

bytový architekt

 

 

Architektura interiérů se zabývá provozním uspořádáním vnitřního prostoru, promítnutým do promyšleného dispozičního řešení nabízejícího komfortní bydlení a radost z užívání Vašeho interiéru, který zpracujeme podle Vašich představ.

Správně vyřešený interiér by měl být především praktický pro každodenní život jeho uživatelů a nabízet příjemné a útulné prostředí navozující atmosféru Vašeho klidného domova.

Bytový architekt řeší návrhy interiérů od výběru barevných tónů, návrh dispozice vnitřního prostoru, výběr materiálového řešení povrchů místnosti a mobiliáře, rozmístění nábytku včetně jeho designu až po výběr dekoračních předmětů, jakými jsou např. obrazy, závěsy, květiny apod. Cílem návrhu je vytvoření takového interiéru, který Vám poskytne atmosféru, kde se budete cítit příjemně a budete se těšit na návraty domů.

Inspirujeme se přáními investora a snažíme se vždy vyjít vstříc jeho očekávání. Bytový architekt Vám vypracuje kvalitní 3D návrh zachycující projekt interiéru ve velmi vysoké grafické kvalitě blížící se realitě. Naš bytový architekt navrhne také atypický nábytek na míru v různých materiálových a barevných provedení, které si vyberete ze vzorníků v naší kanceláři.
3D návrh bytového architekta

Začínáme návrhem a končíme předáním hotového díla. Rozhodnete-li se k přestavbě Vašeho domova, obraťte se na nás. Nabízíme spolupráci od konzultace prvotního záměru přes samotný 3D návrh až po samotnou realizaci. Nabízíme komplexní konzultace, poradenství a služby bytového architekta. Šetřete svůj čas a využijte našich služeb, vše ostatní zprostředkujeme za Vás.

Co navrhujeme, jsme schopni také zrealizovat a to se všemi profesemi a dodávkou všech zařizovacích předmětů a nábytku jak katalogového, tak vyrobeného na míru. Umíme navrhnout a zhotovit originální nábytek atypických rozměrů přesně dle prostorových možností Vašeho interiéru. Máme své pracovníky všech možných řemesel potřebných k rekonstrukci bytu, interiérů - zedníci, obkladači, truhláři, instalatéři, elektrikáři, topenáři atd.

Kuchyň na míru


Cena za práce bytového architekta, návrhy interérů bytů.

 on-linepřijedeme k Vám
Plzeň
přijedeme k Vám
Praha, Plzeňský kraj
Byt 1+1, 1+kk - celý byt5590,-Kč6190,-Kč7190,-Kč
Byt 2+1, 2+kk5990,-Kč6590,-Kč7590,-Kč
Byt 3+1, 3+kk7390,-Kč7990,-Kč8990,-Kč
Byt 4+1, 4+kk8090,-Kč8690,-Kč9690,-Kč


Více informací o službách a ceník bytového designera a architekta najdete na našem webu www.3Dnavrhy.cz v sekci ceníky.


„Vše začíná návrhem" - 3D Návrhy s.r.o.

Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Zákaznická linka: 602 380 083
email:
info@3Dnavrhy.cz