3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Architekt, bytový architekt, návrhy interiérů

Zpracujeme architektonické návrhy a studie staveb včetně 3D návrhu a vizualizace v kvalitě fotozobrazení. Zajišťujeme kompletní architektonickou a projekční činnost v oblasti pozemních staveb, mimo jiné projekty rodinných domů, bytových domů, provozoven a kancelářských prostor.
Specializujeme se na novostavby, rekonstrukce a stavební úpravy stávajících i památkově chráněných objektů. Zajistíme vyjádření dotčených orgánů státní správy, vyřízení územního rozhodnutí a stavebního povolení.

Náplní práce architekta je tvorba plánu realizace navrhované stavby. Architekt do projektu vkládá svoji kreativitu, smysl pro estetiku a účelnost. Není důležité, aby interiér jen dobře vypadal, ale aby byl dostatečně promyšlen a plnil svoji funkci, ke které byl navržen.

Účastněte se vytváření prostředí, ve kterém budete žít a kde se Vám bude líbit. Nabízíme spolupráci mezi investorem a naší společností od prvotního nápadu až k finální realizaci Vašeho projektu a to vše v rámci jedné kanceláře. Pracujeme na principu kompromisu, vypracování návrhů dle Vašich přesných požadavků je pro nás samozřejmostí.

Potřebujete rekonstruovat byt, rozhodli jste se postavit svůj vysněný rodinný dům?
Využijte naších služeb jako bytový designér a bytový architekt, který Vám věnuje svůj čas a maximálně se přizpůsobí Vašim přáním v projektu.

Dobrý architekt zná přání svého klienta a snaží se jim plně přizpůsobit. Otázkou je, do jaké míry má architekt tvořit projekt podle svých myšlenek a výtvarného talentu bez ohledu na požadavky klienta. V bytě nebo domě, který pro Vás vytvoří, budete žít Vy, a proto není dobré tuto fázi projektu podcenit.

Šikovný architekt spolupracuje s dalšími technickými profesemi, jakými je statik, topenář, elektrikář, instalatér apod. Jedině takovým to způsobem může architekt navrhovat technicky proveditelné nápady. Náš architekt Vám bude oporou v průběhu od návrhu do její realizace a zároveň bude autorským dozorem projektu.


Nabízime

 • urbanistické studie
 • architektura - architektonické studie (situace, dispoziční a hmotové řešení staveb)
  - vypracování kompletní projektové dokumentace
  - průzkumy a zaměření staveb
  - autorský dozor
  - dokumentace skutečného provedení stavby
  - projekty pro výběr dodavatele stavby
  - realizační projekty
  - projektová dokumentace pro územní a stavební povolení
  - projekty rodinných domů
  • vizualizace a počítačová animace návrhu - 3D zpracování návrhu, vypracování fotorealistické podoby projektu
  • stavební management
   - technický dozor investora
   - organizace a vyhodnocení výběrového řízení
   - zajištění kolaudace stavby
   - pokolaudační servis
 • další činnosti - zaměření pozemků, zajištění posudků k investičním zámerům atd.


U nás začíná práce architekta předložením investorova záměru a končí předáním hotového díla. Snažíme se realizovat přání k Vaší naprosté spokojenosti. Pojďte se zkusit zapojit do inspirativního a kreativního stavebního oboru, jakým je architektura.

 

 „Vše začíná návrhem" - 3D Návrhy s.r.o.

Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Zákaznická linka: 602 380 083
email:
info@3Dnavrhy.cz