3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Vany a vanové zástěny.

Útulná a příjemná koupelna je jedním ze základních kamenů spokojeného bydlení. A vhodně vybraná a umístěná vana je bez nejmenších pochyb stěžejní při vybudování takové koupelny. Klíčové je především zvolit si vanu odpovídající velikostí, tvarem i umístěním nejen Vašim potřebám, ale také individuálním možnostem Vaší koupelny čí bytu. V obchodech či na internetových stránkách pro Vás mají připravenu širokou nabídku koupelnových van od renomovaných výrobců, jako jsou firmy Gustavsberg, Jika, Kaldewei, Laguna, Polysan, Teiko či třeba Ravak. Většina z nich působí na trhu mnoho let a jejich výrobky jsou zárukou kvality nejen na poli koupelnových van. A kromě kvality výrobních postupů i použitých materiálů je samozřejmostí i moderní design a aplikace aktuálních trendů. A v jejich nabídce najdete nejen širokou škálu klasických van, od těch vhodných do malé bytové koupelny až po ty opravdu velké, ale i vany hydromasážní či kombinované. Na většinu typů van zakoupených v obchodech Koupelny se pak vztahuje prodloužená záruka na 5 let.
Úkolem prodejního týmu firmy 3D Návrhy je pak nabídnout Vám co nejlepší servis související s výběrem a umístěním té nejvhodnější vany i samotnou instalaci. S obojím máme více než bohaté zkušenosti, a ty Vám ochotně nabídneme. Samozřejmostí je i případné vytvoření grafického návrhu plánované koupelny, jež zohlední nejen tvar a umístění vany, ale i případné další plánované změny. Při realizaci instalace či výměny Vaší koupelnové vany se také můžete spolehnout na naši profesionalitu, jež Vás bude provázet od prvního kontaktu s našimi zaměstnanci až po její samotné umístění ve Vaší koupelně. A doufáme, že budete s našimi službami spokojeni. Pořízení koupelnové vany je totiž nejen nákladnou, ale především dlouhodobou investicí. A naším cílem je to, abyste z ní měli dobrý pocit po mnoho let.
Pouhý výběr vany a instalace koupelnové vany samozřejmě není ještě všechno, co Vám můžeme nabídnout. Především v posledních letech se stávají stále oblíbenějšími vanové zástěny. Instalací vanové zástěny totiž vytvoříte snadno a poměrně levně z Vaší vany i příjemný prostor pro sprchování. Snadno a bez nejmenších problémů tak spojíte a využijete výhody, jež nabízí sprchový kout s pohodlím, jež naopak přináší koupelnová vana. V nabídce obchodů koupelny najdete vanové zástěny od firem Gustavsberg, Jika, Polysan či Ravak. Samozřejmostí u vanových zástěn těchto výrobců je kvalitní a pevná rámová konstrukce i odolné bezpečnostní sklo. Ve většině případů se jedná o produkty, které designem, materiály, rozměry i kvalitou odpovídají koupelnovým vanám, jež dodávají tito výrobci, nicméně stejně tak můžete tyto koupelnové zástěny použít k doplnění van starších typů či od jiných výrobců. I s přípravou návrhů koupelnových zástěn a jejich samotnou instalací máme bohaté zkušenosti, jež Vám ochotně nabídneme.


Další služby: Rekonstrukce bytu