3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Koupelnový nábytek.

Jak vůbec lze vybavit vlastní koupelnu bez toho, že byste pořídili odpovídající koupelnový nábytek? V nabídce obchodů koupelnovéo vybavení si můžete vybrat koupelnový nábytek, jež odpovídá Vašemu vkusu a zároveň vhodně doplní ostatní součásti koupelny, které již máte instalované či je teprve plánujete pořídit. Především je tedy pro vás připraven bohatý výběr koupelnových skříněk, setů koupelnových skříněk s umyvadlem i bez něj, zrcadel, galerek, poliček, světel, ale i některých dalších druhů koupelnového nábytku, od předních výrobců operujících na českém trhu, konkrétně tedy firem Keramia, Lebon. Nabízený koupelnový nábytek zahrnuje velkou škálu typů, rozměrů, designových prvků a především barevných motivů. Je totiž samozřejmé, že každý si chce sestavit koupelnu přesně tak, aby seděla jeho individuálnímu vkusu. A vhodný koupelnový nábytek je tím, že nepochybně podtrhne ráz každé koupelny. I proto se vyplatí koupelnový nábytek vybírat velmi pečlivě či požádat o radu odborníky.
Naše společnost Vám při výběru koupelnového nábytku může nejen poradit, ale pomoci i v řadě dalších věci. Velice rychle jsme schopni vytvořit grafický návrh, který zohlední Vaše požadavky ohledně umístění i podoby koupelnového nábytku. V případě, že se nemůžete rozhodnout pro konkrétní koupelnový nábytek, je právě takový grafický návrh nepochybně vítaným pomocníkem, jenž Vám i členům Vaší rodiny pomůže vybrat ten nejvhodnější koupelnový nábytek. Naš bytový architekt navrhne také atypický nábytek na míru v různých materiálových a barevných provedení, které si vyberete ze vzorníků.

Dále Vám samozřejmě můžeme nabídnout služby spočívající například v instalaci zakoupeného koupelnového nábytku, připojení vestavěného umyvadla, umístění skříní a samozřejmě celou řadu dalších činností souvisejících s budováním nové koupelny či rekonstrukcí té stávající. Pokud se tedy rozhodujete pro zakoupení nového koupelnového nábytku, jste na správném místě.

 


Další služby: Rekonstrukce bytu Plzeň